Turniej Siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Dęba rozegrany

przez ADM/I.S.

W sobotę 16 marca w Hali Sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Nowej Dębie rozegrany został Turniej Siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Do turnieju zgłosiło się dziewięć drużyn z powiatu tarnobrzeskiego, mieleckiego i kolbuszowskiego. Do Turnieju zgłosiła się również drużyna żołnierzy 18 Pułku Artylerii. Zespoły te walczyły w trzech grupach w meczu każdy z każdym.

Po rozgrywkach grupowych, wyłoniły się najlepsze cztery zespoły, które walczyły w półfinałach. W meczu o III miejsce zmierzyły się PAWBUD TEAM oraz KUMPLE NOWA DĘBA. Walka o prymat w Turnieju odbyła się między zespołami NOWA DĘBA I PRZYJACIELE oraz BBC. Po zaciętym meczu zwycięzcą została ekipa NOWA DĘBA I PRZYJACIELE na czele z kapitanem Damianem Mikosiem.

Tabela wyników w poszczególnych meczach TUTAJ

Po zakończeniu rozgrywek Wiesław Ordon Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba wręczył puchary i pamiątkowe dyplomy drużynom z miejsc I – IV.  Ponadto wszyscy zawodnicy z miejsc od I do III otrzymali pamiątkowe statuetki.

Dziękuję uczestnikom oraz licznie zgromadzonym kibicom za udział w Turnieju. Specjalne podziękowania dla pana Zbigniewa Wolwowicza Dyrektora ZS Nr 1 za udostępnienie Hali sportowej.

Sędziom, opiece medycznej oraz wszystkim, którzy pomogli zorganizować i przeprowadzić Turniej składam wyrazy wdzięczności za wykonaną pracę.

Iwona Serafin

p. o. Dyrektor SOSiR w Nowej Dębie