Piranie z sukcesami

Najmłodsze Piranie rozpoczęły sezon.

 Bardzo udanie wypadł występ najmłodszych pływaków z sekcji Piranie SOSiR Nowa Dęba, podczas pierwszej tegorocznej edycji Ligi 6 Miast, która odbyła się 2 lutego w Łańcucie.

W zawodach tych wystartowało 21 ,, piraniątek” z roczników 2009,2010, oraz 2011 i młodsi. Łupem naszych walecznych zawodników padło 8 złotych, 6 srebrnych i 5 brązowych medali. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki wyścigów, w których brali udział nasi zawodnicy.

 Wyniki zawodów pływackich  

„Liga Siedmiu Miast”

Łańcut  2.02.2019

 

                                 25 m stylem grzbietowym 2011 dziewczęta

miejsce Imię i nazwisko miasto czas
1. Maja Rozmus Nowa Dęba 24,38
2. Emilia Pokrzywa Głogów Młp. 24,55
3. Julia Majcher Jarosław 24,67
4. Lena Kosiorowska Nowa Dęba 29,46
5. Emilia Regiec Nowa Dęba 30,46
6. Karolina Gałązka Nowa Dęba 30,53
7. Julia Lis Głogów Młp. 31,65
8. Klara Szczęch Nowa Dęba 33,45
9. Lidia Burdzy Nowa Dęba 33,50
10. Maja Daniek Nowa Dęba 34,14

                                25 m stylem grzbietowym 2011 chłopcy

1. Bartosz Kopeć Nowa Dęba 24,72
2. Karol Rogalski Łańcut 26,06
3. Jan Dobrowolski Nowa Dęba 26,60
4. Szymon Ordon Nowa Dęba 27,49
5. Florian Piekarz Nowa Dęba 34,09
6. Stanisław Krasowski Nowa Dęba 35,37

                          25 m stylem grzbietowym 2010 dziewczęta

1. Izabela Durlak Nowa Dęba 20,79
2. Julia Tereszkiewicz Nowa Dęba 22,90
3. Maria Tereszkiewicz Nowa Dęba 23,39
4. Nikola Mazur Łańcut 24,69
5. Julia Kłębokowska Nowa Dęba 26,67

                           25 m stylem grzbietowym 2010 chłopcy

1. Jan Krasowski Nowa Dęba 19,58
2. Ksawery Siwiec Nowa Dęba 21,13
3. Mikołaj Klaczkowski Głogów Młp. 21,68
4. Sebastian Pawelec Głogów Młp. 25,64
5. Julian Skomra Głogów Młp. 26,62
6. Tomasz Cieślicki Łańcut 26,93
7. Błażej Trojnar Łańcut 27.17
8. Adam Kopel Głogów Młp. 28.53
9. Mateusz Skowronek Łańcut 29,09
10. Michał Kapuściński Głogów Młp. 30,04
11. Aleks Puziewicz Łańcut 35,00

                                 50 m stylem grzbietowym 2009 chłopcy

1. Bożyniak Fabian Jarosław 43,76
2. Mateusz Szypuła Nowa Dęba 50,56
3. Jakub Sokołowski Głogów Młp. 56,99

                             25 m stylem dowolnym 2011 dziewczęta

miejsce Imię i nazwisko miasto czas
1. Julia Majcher Jarosław 23,02
2. Emilia Pokrzywa Głogów Młp. 23,79
3. Maja Rozmus Nowa Dęba 27,78
4. Karolina Gałązka Nowa Dęba 31,12
5. Lidia Burdzy Nowa Dęba 32,90
6. Julia Lis Głogów Młp. 34,45
7. Lena Kosiorowska Nowa Dęba 39,93
8. Emilia Regiec Nowa Dęba 39,96
9. Klara Szczęch Nowa Dęba 44,90
10. Maja Daniek Nowa Dęba 45,78

                                  25 m stylem dowolnym 2011 chłopcy

1. Bartosz Kopeć Nowa Dęba 21,89
2. Jan Dobrowolski Nowa Dęba 33,55
3. Szymon Ordon Nowa Dęba 36,38
4. Stanisław Krasowski Nowa Dęba 38,24
5. Florian Piekarz Nowa Dęba 38,80

                                  25 m stylem dowolnym 2010 dziewczęta

1. Izabela Durlak Nowa Dęba 19,13
2. Nikola Mazur Łańcut 21,99
3. Julia Tereszkiewicz Nowa Dęba 22,36
4. Julia Kłębokowska Nowa Dęba 24,27
5. Maria  Tereszkiewicz Nowa Dęba 26,49
6. Nadia Rokosz Jarosław 27,11

                                     25 m stylem dowolnym 2010 chłopcy

miejsce Imię i nazwisko miasto czas
1. Jan Krasowski Nowa Dęba 17,41
2. Mikołaj Klaczkowski Głogów Młp. 17,90
3. Ksawery Siwiec Nowa Dęba 17,93
4. Kuba Górski Łańcut 22,84
5. Sebastian Pawelec Głogów Młp. 22,87
6. Julian Skomra Głogów Młp. 23,62
7. Adam Kopel Głogów Młp. 24,59
8. Mateusz Skowronek Łańcut 30,57
9. Błażej Trojnar Łańcut 32,81
10. Aleks Puziewicz Łańcut 34,47
11. Stanisław Jurek Łańcut 35,37
12. Tomasz Cieślicki Łańcut 38,15

                               50 m stylem dowolnym 2009 chłopcy

1. Fabian Brożyniak Jarosław 39,28
2. Marcin Flis Nowa Dęba 41,38
3. Patryk Piskor Łańcut 47,00
4. Jakub Sokołowski Głogów Młp. 54,14
5. Jan Czapiga Łańcut 1:03,72

                              50 m stylem klasycznym 2009 chłopcy

1. Mateusz Szypuła Nowa Dęba 51,54
2. Marcin Flis Nowa Dęba 55,56
3. Patryk Piskor Łańcut 1:05,71
4. Jakub Szmuc Łańcut 1:10,45
5. Jan Czapiga Łańcut 1:21,95

 

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników za uzyskane wyniki, które często są ich rekordami życiowymi. Podziękowania dla rodziców za pomoc w opiece podczas całego wyjazdu, jak również za zaangażowanie w działaniach na rzecz naszej sekcji.

 

Hubert Krasowski   trener Piranie SOSiR Nowa Dęba.