Sportowcy nagrodzeni

przez admin

29 lutego w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie odbyło się wręczenie nagród i stypendiów sportowych dla zawodników, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki sportowe w 2015 roku.

Po zasięgnięciu opinii Rady Sportu Miasta i Gminy Nowa Dęba oraz Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu Rady Miejskiej w Nowej Dębie, Burmistrz Wiesław Ordon wyróżnił 18 zawodników i 3 trenerów z MKS STAL Nowa Dęba oraz 10 zawodników z Sekcji pływackiej i 2 trenerów PIRANIE SOSiR Nowa Dęba.

Nagrody i podziękowania wręczali Wiesław Ordon Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba, Wojciech Serafin Przewodniczący Rady Miejskiej oraz Stanisław Skimina Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu Rady Miejskiej w Nowej Dębie.

Stypendia otrzymali
Sylwia Bąba, Rafał Lejko, Natalia Róg, Beata Mycek, Patryk Kopeć

Jednorazowe nagrody pieniężne
Trenerzy: Julian Zięba, Adam Bunio, Mateusz Czachor.
Zawodnicy: Kamil Gurdak, Dagmara Gładysz, Dominika Luboch, Aleksandra Michalczuk, Patryk Róg, Jakub Suszyński, Zofia Tomczyk, Arkadiusz Urbaniak, Dawid Jachyra, Klaudia Kostrzycka, Marcel Prokopiuk, Bartłomiej Rębisz.

Nagrody rzeczowe
Jakub Borowiecki, Karolina Byczek, Szymon Durlak, Urszula Kopeć, Dawid Maguder, Hubert Maguder, Nikodem Naróg, Michał Puzio, Klaudia Szypuła, Bartosz Urban.

Do gratulacji złożonych przez władze samorządowe, dołączyli się trenerzy poszczególnych sekcji Julian Zięba, Adam Bunio oraz Piotr Socha. Gratulacje przekazał również Damian Diektiarenko Prezes MKS STAL Nowa Dęba.

Wrażeniami z występów w kadrze Polski podzielił się Kamil Gurdak, który opowiadał o starcie na wyspach Bahama, Mistrzostwach Europy w Pradze oraz na Uniwersjadzie w Korei.

Adam Szurgociński

 

Invalid Displayed Gallery