Nabór do sekcji pływackiej PIRANIE

przez ADM/I.S.

Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie ogłasza nabór dzieci rocznika 2015 do Sekcji pływackiej PIRANIE SOSiR Nowa Dęba. W dniu 24 września o godzinie 13:00 odbędzie się test umiejętności w ramach naboru. Minimalne wymagania: umiejętność przepłynięcia dystansu 25 m stylem grzbietowym bez deski oraz swobodne poruszanie się w głębokiej wodzie, brak bojaźni przed wodą.

Pływanie to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim jedna z najbardziej ogólnorozwojowych, wszechstronnych i bezpiecznych dyscyplin sportowych. W krótkim czasie poprawia kondycję, ogólny stan zdrowia, pozytywnie wpływa na wzrost i dojrzewanie. Opanowanie umiejętności pływackich pozostaje na całe życie, nawet przy braku systematycznego pływania. Raz wyuczona umiejętność poruszania się w wodzie nigdy nie zanika. Sekcja zapewnia regularne treningi, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę oraz starty w zawodach pływackich.

Do naboru (w przypadku wolnych miejsc) mogą być zakwalifikowane dzieci z rocznika 2014, jak również dzieci młodsze spełniające kryteria.

Prowadzącym grupę będzie Hubert Krasowski tel. 660 677 987

W dniu naboru odbędzie się krótki sprawdzian umiejętności, a treningi rozpoczną się od poniedziałku 26 września zgodnie z grafikiem sekcji.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.