Nabór do sekcji pływackiej PIRANIE SOSiR Nowa Dęba

przez ADM/I.S.

W dniu 17 września o godzinie 11:00 Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie ogłasza nabór dzieci rocznika 2016 do Sekcji pływackiej PIRANIE SOSiR Nowa Dęba. Minimalne wymagania: umiejętność przepłynięcia dystansu 25 m stylem grzbietowym bez deski oraz swobodne poruszanie się w głębokiej wodzie, brak bojaźni przed wodą.

Pływanie to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim jedna z najbardziej ogólnorozwojowych, wszechstronnych i bezpiecznych dyscyplin sportowych. W krótkim czasie poprawia kondycję, ogólny stan zdrowia, pozytywnie wpływa na wzrost i dojrzewanie. Opanowanie umiejętności pływackich pozostaje na całe życie, nawet przy braku systematycznego pływania. Raz wyuczona umiejętność poruszania się w wodzie nigdy nie zanika. Sekcja zapewnia regularne treningi, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę oraz starty w zawodach pływackich.

Do naboru (w przypadku wolnych miejsc) mogą być zakwalifikowane dzieci z rocznika 2015, jak również dzieci młodsze spełniające kryteria.

Prowadzącym grupę będzie Piotr Socha tel. 577 787 622

W dniu naboru odbędzie się krótki sprawdzian umiejętności, a treningi rozpoczną się od poniedziałku 18 września zgodnie z grafikiem sekcji. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.