Zawody Sekcji Pływackiej „Piranie”.
Zawody Sekcji Pływackiej „Piranie”.
W sobotę 15.02.2020 r. w godzinach przedpołudniowych na pływalni SOSiR odbyły się pokazowe zawody sekcji pływackiej „Piranie ”z okazji 10-lecia Krytej Pływalni w Nowej Dębie.
„Piranie” miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji sportowej.
Zawody rozegrano w czterech kategoriach wiekowych na dystansach (25 m, 50m) w różnych stylach pływackich.
Najlepsze trójki startujące w poszczególnych konkurencjach otrzymały medale.
Każdy uczestnik bez względu na zajęte miejsce otrzymał medal pamiątkowy.
Podziękowania dla zawodników , rodziców , ratowników i trenerów sekcji za udział i pomoc w organizacji zawodów.
Poniżej lista zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych :
Styl grzbietowy
1. Rocznik 2013- dziewczęta
Styl grzbietowy
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl grzbietowy | Anna Sudoł | I |
Rocznik 2013- chłopcy
Styl grzbietowy
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl grzbietowy | Karol Rozmus | I |
2. | Styl grzbietowy | Mikołaj Wilk | II |
3. | Styl grzbietowy | Michał Skiba | III |
Rocznik 2012-dziewczęta
Styl grzbietowy
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl grzbietowy | Regiec Emilia | I |
2. | Styl grzbietowy | Czapska Maja | II |
3. | Styl grzbietowy | Flis Kinga | III |
4. | Styl grzbietowy | Wójcik Kornelia | III |
Rocznik 2012-chłopcy
Styl grzbietowy
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl grzbietowy | Stanisław Krasowski | I |
2. | Styl grzbietowy | Piotr Wiącek | II |
3. | Styl grzbietowy | Klecha Karol | III |
Rocznik 2011-dziewczęta
Styl Grzbietowy
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl grzbietowy | Karolina Gałązka | I |
2. | Styl grzbietowy | Gabriela Zięba | II |
3. | Styl grzbietowy | Maja Daniek | III |
Rocznik 2011-chłopcy
Styl grzbietowy
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl grzbietowy | Dobrowolski Jan | I |
2. | Styl grzbietowy | Kopeć Bartosz | II |
3. | Styl grzbietowy | Ordon Szymon | III |
Rocznik 2009-2010-dziewczęta
Styl grzbietowy
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl grzbietowy | Wiktoria Macielak | I |
2. | Styl grzbietowy | Ewa Wiącek | II |
3. | Styl grzbietowy | Kosior Emilia | III |
Rocznik 2009-2010-chłopcy
Styl grzbietowy
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl grzbietowy | Jan Krasowski | I |
2. | Styl grzbietowy | Mateusz Szypuła | II |
3. | Styl grzbietowy | Piotr Stróż | III |
Rocznik 2007-2008- dziewczęta i chłopcy
Styl grzbietowy
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl grzbietowy | Roksana Regiec | I |
2. | Styl grzbietowy | Maciej Kopeć | I |
Styl kraulem
Rocznik 2013-dziewczęta
Styl kraulem
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl kraulem | Anna Sudoł | I |
Rocznik 2013-chłopcy
Styl kraulem
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl kraulem | Karol Rozmus | I |
2. | Styl kraulem | Michał Skiba | II |
3. | Styl kraulem | Mikołaj Oleszczuk | III |
Rocznik 2012-dziewczęta
Styl kraulem
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl kraulem | Emilia Regiec | I |
2. | Styl kraulem | Karolina Kwaśnik | II |
3. | Styl kraulem | Mia Sudoł | III |
Rocznik 2012-chłopcy
Styl kraulem
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl kraulem | Stanisław Krasowski | I |
2. | Styl kraulem | Piotr Wiącek | II |
3. | Styl kraulem | Beniamin Chmielowiec | III |
Rocznik 2011-dziewczęta
Styl kraulem
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl kraulem | Maja Rozmus | I |
2. | Styl kraulem | Gabriela Zięba | II |
3. | Styl kraulem | Zofia Surowiec | III |
Rocznik 2011-chłopcy
Styl kraulem
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl kraulem | Jan Dobrowolski | I |
2. | Styl kraulem | Bartosz Kopeć | II |
3. | Styl kraulem | Florian Piekarz | III |
Rocznik 2009-2010-dziewczęta
Styl kraulem
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl kraulem | Maja Żak | I |
2. | Styl kraulem | Ewa Wiącek | II |
3. | Styl kraulem | Kalina Piórek | III |
Rocznik 2009-2010-chłopcy
Styl kraulem
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl kraulem | Ksawery Siwiec | I |
2. | Styl kraulem | Jan Krasowski | II |
3. | Styl kraulem | Marcin Flis | III |
Rocznik 2007-2008-dziewczęta
Styl Kraulem
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl kraulem | Emilia Kulig | I |
2. | Styl kraulem | Roksana Regiec | II |
Rocznik 2007-2008-chłopcy
Styl kraulem
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl kraulem | Maciej Kopeć | I |
2. | Styl kraulem | Maksymilian Baran | II |
Styl Klasyczny
Rocznik 2011-dziewczęta
Styl Klasyczny
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl klasyczny | Maja Rozmus | I |
2. | Styl klasyczny | Karolina Gałązka | II |
3. | Styl klasyczny | Lidia Burdzy | III |
4. | Styl klasyczny | Maja Daniek | III |
Rocznik 2011-chłopcy
Styl klasyczny
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl klasyczny | Szymon Ordon | I |
2. | Styl klasyczny | Florian Piekarz | II |
3. | Styl klasyczny | Bartosz Puzio | III |
Rocznik 2009-2010-dziewczęta
Styl klasyczny
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl klasyczny | Maja Żak | I |
2. | Styl klasyczny | Wiktoria Macielak | II |
3. | Styl klasyczny | Gabriela Kiper | III |
4. | Styl klasyczny | Emilia Kosior | III |
Rocznik 2009-2010-chłopcy
Styl klasyczny
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl klasyczny | Ksawery Siwiec | I |
2. | Styl klasyczny | Szypuła Mateusz | II |
3. | Styl klasyczny | Marcin Flis | III |
Rocznik 2007-2008-dziewczęta i chłopcy
Styl klasyczny
Lp. | Kategoria | Imię i nazwisko | Miejsce |
1. | Styl klasyczny | Emilia Kulig | I |
2. | Styl klasyczny | Maksymilian Burasz | I |