Kolejny dobry występ PIRANII

przez ADM/I.S.

W sobotę 22 maja w Stalowej Woli odbyły się zawody pływackie dla roczników 2011 i 2010.

Wielobój pływacki 10 i 11 latków ma charakter zawodów ogólnopolskich, gdyż w każdym okręgu ( województwie) odbywają się dokładnie takie same zawody, aby potem korespondencyjnie skonfrontować wyniki i stworzyć tabelę ogólnopolską.

Nasi młodzi zawodnicy po raz kolejny pokazali moc notując bardzo dobry występ. Tym razem łupem ,, piraniątek” padło 7 złotych, 5 srebrnych i 2 brązowe medale. Nasza drużyna tą zdobyczą znalazła się na czele tabeli medalowej!!!

Tabela tutaj

http://live.livetiming.pl/bachorz/2021/05_22_stalowa/Medals.pdf

Medale zdobywali:

Krasowski Jan 4 złote medale ( najlepszy zawodnik zawodów), Ksawery Siwiec 2 złote oraz 1 brązowy medal, Rozmus Maja 1 złoty i 3 srebrne medale, Kopeć Bartosz 1 srebrny i 1 brązowy medal, Wiącek Ewa 1 srebrny medal.

Szczegółowe czasy naszych zawodników i ogólne wyniki tutaj.

http://live.livetiming.pl/bachorz/2021/05_22_stalowa/wyniki.pdf

Poza indywidualnymi sukcesami najważniejszym dla Piranii wynikiem tych zawodów było drużynowe zwycięstwo 10 latków w całych zmaganiach. Piranie zdobywając 3649 punktów zdeklasowali konkurencję w województwie podkarpackim i z niecierpliwością oczekujemy zestawienia ogólnopolskiego, które ukaże się po rozstrzygnięciu ostatnich zawodów w Polsce. W składzie 10 latków znaleźli się: Kosiorowska Lena, Surowiec Zosia, Rozmus Maja, Gałązka Karolina, Ordon Szymon, Piekarz Florian, Bednarski Bartłomiej, Dobrowolski Jan, Kopeć Bartosz.

Punktacja drużynowa tutaj.

http://live.livetiming.pl/bachorz/2021/05_22_stalowa/druzynowa.pdf

Postawa naszych Piranii po raz kolejny była powodem do dumy za co należą się szczególne gratulacje i brawa dla całej drużyny. Trzymamy za Was kciuki i oby taka dalej…

Hubert Krasowski trener sekcji pływackiej Piranie SOSiR Nowa Dęba

no images were found