Zawody Sekcji Pływackiej „Piranie”.

Zawody Sekcji Pływackiej „Piranie”.

W sobotę 15.02.2020 r. w godzinach przedpołudniowych na pływalni SOSiR odbyły się pokazowe zawody sekcji pływackiej „Piranie ”z okazji 10-lecia Krytej Pływalni w Nowej Dębie.

 „Piranie” miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji sportowej. 

Zawody rozegrano w czterech kategoriach wiekowych na  dystansach (25 m, 50m) w różnych stylach pływackich.

Najlepsze trójki startujące w poszczególnych konkurencjach otrzymały medale.

Każdy uczestnik bez względu na zajęte miejsce otrzymał medal pamiątkowy.

Podziękowania dla zawodników , rodziców , ratowników i trenerów sekcji za udział i pomoc w organizacji zawodów.

Poniżej lista zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych :

Styl grzbietowy

1. Rocznik 2013- dziewczęta

Styl grzbietowy

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl grzbietowy Anna Sudoł I

Rocznik 2013- chłopcy

Styl grzbietowy

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl grzbietowy Karol Rozmus I
2. Styl grzbietowy Mikołaj Wilk II
3. Styl grzbietowy Michał Skiba III

Rocznik 2012-dziewczęta

Styl grzbietowy

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl grzbietowy Regiec Emilia I
2. Styl grzbietowy Czapska Maja II
3. Styl grzbietowy Flis Kinga III
4. Styl grzbietowy Wójcik Kornelia III

Rocznik 2012-chłopcy

Styl grzbietowy

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl grzbietowy Stanisław Krasowski I
2. Styl grzbietowy Piotr Wiącek II
3. Styl grzbietowy Klecha Karol III

Rocznik 2011-dziewczęta

Styl Grzbietowy

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl grzbietowy Karolina Gałązka I
2. Styl grzbietowy Gabriela Zięba II
3. Styl grzbietowy Maja Daniek III

Rocznik 2011-chłopcy

Styl grzbietowy

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl grzbietowy Dobrowolski Jan I
2. Styl grzbietowy Kopeć Bartosz II
3. Styl grzbietowy Ordon Szymon III

Rocznik 2009-2010-dziewczęta

Styl grzbietowy

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl grzbietowy Wiktoria Macielak I
2. Styl grzbietowy Ewa Wiącek II
3. Styl grzbietowy Kosior Emilia III

Rocznik 2009-2010-chłopcy

Styl grzbietowy

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl grzbietowy Jan Krasowski I
2. Styl grzbietowy Mateusz Szypuła II
3. Styl grzbietowy Piotr Stróż III

Rocznik 2007-2008- dziewczęta i chłopcy

Styl grzbietowy

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl grzbietowy Roksana Regiec I
2. Styl grzbietowy Maciej Kopeć I

Styl kraulem

Rocznik 2013-dziewczęta

Styl kraulem

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl kraulem Anna Sudoł I

Rocznik 2013-chłopcy

Styl kraulem

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl kraulem Karol Rozmus I
2. Styl kraulem Michał  Skiba II
3. Styl kraulem Mikołaj Oleszczuk III

Rocznik 2012-dziewczęta

Styl kraulem

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl kraulem Emilia Regiec I
2. Styl kraulem Karolina Kwaśnik II
3. Styl kraulem Mia Sudoł III

Rocznik 2012-chłopcy

Styl kraulem

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl kraulem Stanisław Krasowski I
2. Styl kraulem Piotr Wiącek II
3. Styl kraulem Beniamin Chmielowiec III

Rocznik 2011-dziewczęta

Styl kraulem

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl kraulem Maja Rozmus I
2. Styl kraulem Gabriela Zięba II
3. Styl kraulem Zofia Surowiec III

Rocznik 2011-chłopcy

Styl kraulem

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl kraulem Jan Dobrowolski I
2. Styl kraulem Bartosz Kopeć II
3. Styl kraulem Florian Piekarz III

Rocznik 2009-2010-dziewczęta

Styl kraulem

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl kraulem Maja Żak I
2. Styl kraulem Ewa Wiącek II
3. Styl kraulem Kalina Piórek III

Rocznik 2009-2010-chłopcy

Styl kraulem

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl kraulem Ksawery Siwiec I
2. Styl kraulem Jan Krasowski II
3. Styl kraulem Marcin Flis III

Rocznik 2007-2008-dziewczęta

Styl Kraulem

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl kraulem Emilia Kulig I
2. Styl kraulem Roksana Regiec II

Rocznik 2007-2008-chłopcy

Styl kraulem

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl kraulem Maciej Kopeć I
2. Styl kraulem Maksymilian Baran II

Styl Klasyczny

Rocznik 2011-dziewczęta

Styl Klasyczny

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl klasyczny Maja Rozmus I
2. Styl klasyczny Karolina Gałązka II
3. Styl klasyczny Lidia Burdzy III
4. Styl klasyczny Maja Daniek III

Rocznik 2011-chłopcy

Styl klasyczny

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl klasyczny Szymon Ordon I
2. Styl klasyczny Florian Piekarz II
3. Styl klasyczny Bartosz Puzio III

Rocznik 2009-2010-dziewczęta

Styl klasyczny

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl klasyczny Maja Żak I
2. Styl klasyczny Wiktoria Macielak II
3. Styl klasyczny Gabriela Kiper III
4. Styl klasyczny Emilia Kosior III

Rocznik 2009-2010-chłopcy

Styl klasyczny

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl klasyczny Ksawery Siwiec I
2. Styl klasyczny Szypuła Mateusz II
3. Styl klasyczny Marcin Flis III

Rocznik 2007-2008-dziewczęta i chłopcy

Styl klasyczny

Lp. Kategoria Imię i nazwisko Miejsce
1. Styl klasyczny Emilia Kulig I
2. Styl klasyczny Maksymilian Burasz I