Zawody pływackie „Liga Miast”

Zawody pływackie LIGA MIAST

W sobotę 19 października na krytej pływalni SOSiR w Nowej Dębie odbyły się kolejne zawody pływackie dla dzieci z cyklu „LIGA MIAST”.

Ponad 150 zawodników z Łańcuta, Leżajska, Przemyśla, Głogowa Młp, Jarosławia i Nowej Dęby rywalizowało na naszej pływalni. Startowali zawodnicy z roczników od 2013 do 2008 w różnych stylach i na różnych dystansach. Młodych pływaków dopingowała licznie zgromadzona publiczność. Wyniki w konkurencjach indywidualnych przedstawiamy poniżej. Rozegrano także dwie sztafety mieszane 6 x 50m gdzie zwyciężyła drużyna z Jarosławia przed Głogowem Młp. i Nową Dębą.
W sztafecie 4 x 25 zwyciężyła Nowa Dęba przed Jarosławiem i Głogowem Małopolskim. Zawodnicy, którzy zdobyli miejsca na podium otrzymali medale odpowiednio złote, srebrne i brązowe. Pozostali zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale za udział w zawodach.

Za przygotowanie i sprawne przeprowadzenie zawodów dziękuję Hubertowi Krasowskiemu, Łukaszowi Mazurowi, Piotrowi Socha. Za prowadzenie biura zawodów  dziękuję Marcie Majdańskiej, Katarzynie Lewandowskiej, Rafałowi Lewandowskiemu. Dziękuję obsłudze
sędziowskiej i ratowniczej Tomaszowi Majce, Zbigniewowi Kiełbiowskiemu, Bartoszowi Zugajowi, Sławomirowi Jedynakowi, Arturowi Licakowi, Jarosławowi Nalepie,  Piotrowi Nowakowi. Podziękowania dla pracowników SOSiR za pomóc  w organizacji zawodów Katarzynie Mroczek, Teresie Serafin, Marioli Zając, Małgorzacie Majdańskiej i Januszowi Bunio. Zapraszam na kolejne zawody organizowane przez  SOSiR.

Adam Szurgociński

Blok I

Rocznik 2011(styl grzbietowy 25m)

LP. DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
1. Pokrzywa Emilia (Głogów Młp.) Wota Adam (Przemyśl)
2. Lis Julia (Głogów Młp.) Kopeć Bartosz (Nowa Dęba)
3. Gałązka Karolina (Nowa Dęba) Dobrowolski Jan (Nowa Dęba)

Rocznik 2012 (styl grzbietowy 25m)

LP. DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
1. Regiec Emilia (Nowa Dęba) Wiącek Piotr (Nowa Dęba)
2. Kwaśnik Karolina (Nowa Dęba) Zdeb Michał (Głogów Młp.)
3. Czapska Maja (Nowa Dęba) Krasowski Stanisław (Nowa Dęba)

Rocznik 2013 (styl grzbietowy 25m)

LP. DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
1. Sudoł Anna (Nowa Dęba) Rozmus Karol (Nowa Dęba)
2. Gręda Agata (Przemyśl) Pastuła Krzysztof (Nowa Dęba)
3. Bluj Hanna (Jarosław) Skiba Michał (Nowa Dęba)

Rocznik 2011 (kraul 25m)

LP. DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
1. Majcher Julia (Jarosław) Wolta Adam (Przemyśl)
2. Pokrzywa Emilia (Głogów) Kopeć Bartosz (Nowa Dęba)
3. Bluj Zuzanna (Jarosław) Toboła Mateusz (Leżajsk)

Rocznik 2012 (kraul 25m)

LP. DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
1. Sarkowicz Zuzanna (Nowa Dęba) Zdeb Michał (Głogów Młp.)
2. Regiec Emilia (Nowa Dęba) Wiącek Piotr (Nowa Dęba)
3. Kwaśnik Karolina (Nowa Dęba) Krasowski Stanisław (Nowa Dęba)

Rocznik 2011 (styl klasyczny 25m)

LP. DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
1. Majcher Julia (Jarosław) Piekarz Florian (Nowa Dęba)
2. Rozmus Maja (Nowa Dęba) Bednarski Bartłomiej (Nowa Dęba)
3. Bluj Zuzanna (Jarosław) Puzio Bartosz (Nowa Dęba)

Sztafeta  (mieszana) 4×25 m

Lp. Sztafeta 4x25m
1. Nowa Dęba
2. Jarosław
3. Głogów Młp.

Blok II

Rocznik 2010 (styl grzbietowy 50m)

LP. DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
1. Wiącek Ewa (Nowa Dęba) Krasowski Jan (Nowa Dęba)
2. Tereszkiewicz Maria (Nowa Dęba) Klaczkowski Mikołaj (Głogów Młp.)
3. Potoczna Klara (Przemyśl) Pawelec Sebastian(głogów Młp.)

Rocznik 2009 ( styl grzbietowy 50m)

LP. DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
1. Brylonek Amelia (Przemyśl) Strojek Tymoteusz (Głogów Młp.)
2. Chudy Maja (Jarosław) Radzywiński Mateusz (Głogów Młp.)
3. Macielak Wiktoria (Nowa Dęba) Murdzia Michał (Leżajsk)

Rocznik 2008 ( styl grzbietowy 50m)

LP. DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
1. Pokrzywa Julia (Głogów Młp.) Kopeć Maciej (Nowa Dęba) Błajda Aleks (Jarosław)
2. Pastuła Aleksandra (Nowa Dęba) Grajewski Filip (Głogów Młp.)
3. Pańczak Aleksandra (Leżajsk) Szwed Kacper (Głogów Młp.)

Rocznik 2010 ( styl dowolny 50m)

LP. DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
1. Mazur Nikola (Łańcut) Siwiec Ksawery (Nowa Dęba)
2. Wiącek Ewa (Nowa Dęba) Klaczkowski Mikołaj (Głogów Młp.)
3. Ostrowska Klara (Przemyśl) Krasowski Jan (Nowa Dęba)

Rocznik 2009  ( styl dowolny 50m)

LP. DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
1. Brylonek Amelia (Przemyśl) Strojek Tymoteusz (Głogów Młp.)
2. Żak Maja (Nowa Dęba) Flis Marcin (Nowa Dęba)
3. Gręda Zuzanna (Przemyśl) Radzywiński Mateusz (Głogów Młp.)

Rocznik 2008 (styl dowolny 50m)

LP. DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
1. Barć Julia (Głogów Młp.) Mendyka Miłosz (Jarosław)
2. Dołemska Karolina (Jarosław) Piętnik Franciszek (Jarosław)
3. Pokrzywa Julia (Głogów Młp.) Kuroń Gabriel (Głogów Młp.)

Rocznik 2010 ( styl klasyczny 50m)

LP. DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
1. Tereszkiewicz Maria (Nowa Dęba) Siwiec Ksawery (Nowa Dęba)
2. Mazur Nikola (Łańcut) Kopel Adam (Głogów Młp.)
3. Tereszkiewicz Julia (Nowa Dęba) Korzeniowski Miłosz (Głogów Młp.)

Rocznik 2009 ( styl klasyczny 50m)

LP. Dziewczęta Chłopcy
1. Żak Maja (Nowa Dęba) Żak Filip (Leżajsk)
2. Macielak Wiktoria (Nowa Dęba) Flis Marcin (Nowa Dęba)
3. Polkowska Alicja (Przemyśl) Szypuła Mateusz (Nowa Dęba)

Rocznik 2008 ( styl klasyczny 50m)

Lp. Dziewczęta Chłopcy
1. Zawadzka Iga (Jarosław) Kuroń Gabriel (Głogów Młp.)
2. Barć Julia (Głogów Młp.) Mendyka Miłosz (Jarosław)
3. Pańczak Aleksandra (Leżajsk) Krzanowski Filip (Jarosław)

Sztafeta mieszana 6×25 m stylem dowolnym

LP Sztafeta 6x25m
1. Jarosław
2. Głogów Młp.
3. Nowa Dęba
4. Leżajsk
5. Przemyśl
6. Głogów