Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SOSiR

przez ADM/I.S.

W piątek 16 sierpnia 2019 r. na Orliku przy krytej pływalni został rozegrany Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SOSiR. W Turnieju tym wzięli udział zawodnicy z roczników 2010 i młodsi. Wśród zaproszonych drużyn znalazły się: AP Kolbuszowa, Orlik Bojanów, Sokół Sokołów Małopolski oraz Orlik SOSiR Nowa Dęba.

w zaciętych meczach padło prawie 40 bramek. Drużyna Orlika Bojanów wygrała wszystkie mecze i zdobyła Puchar Dyrektora SOSiR. Każdy z zawodników został również nagrodzony medalem. Drugie miejsce zdobyła drużyna Orlik SOSiR Nowa Dęba. Trzecie miejsce zdobyła drużyna Sokoła Sokołów Małopolski, czwarte zaś drużyna AP Kolbuszowa.

Na zwycięzców czekały puchary i medale.

Nagrody indywidualne zdobyli:

Jakub Bednarz (Orlik Bojanów) – statuetka dla najlepszego bramkarza

Antoni Rzeszutek (Sokół Sokołów Małopolski) – statuetka dla najlepszego zawodnika

Tomasz Białek (Orlik SOSiR Nowa Dęba) – statuetka dla króla strzelców

Dziękujemy panu Wojciechowi Krzeszewskiemu za sędziowanie wszystkich meczów oraz pani Ewie Szypule za opiekę medyczną nad wszystkimi zawodnikami. Dziękujemy zgromadzonym rodzicom i kibicom za dopingowanie zawodników.