X Międzynarodowe Sportowe Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych, Radnych i Parlamentarzystów

przez ADM/I.S.

W dniu 12.09.2015 r. w Gorlicach z udziałem zawodniczek i zawodników z trzech państw: Słowacji, Ukrainy i Polski rozegrane zostały jubileuszowe X Międzynarodowe Sportowe Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych, Radnych i Parlamentarzystów w różnych dyscyplinach sportowych w tym w badmintonie.
W mistrzostwach znakomicie spisał się jedyny przedstawiciel podkarpackich i nowodębskich samorządowców 56 – letni Adam Bunio, na co dzień pracownik Samorządowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie.
W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 45 lat nowodębianin po znakomitej grze wywalczył pierwsze miejsce, złoty medal i tytuł Mistrza Polski na 2015 rok, pokonując w finale o 10 lat młodszego Pawła Sarka z Kielc 2:0 w setach: 15:10; 15:13. Tym samym Adam Bunio przeszedł do historii tych mistrzostw, ponieważ trzeci raz z rzędu wywalczył tytuł mistrzowski w kategorii wiekowej powyżej 45 lat.

 

X Międzynarodowe Sportowe Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych, Radnych i Parlamentarzystów w różnych dyscyplinach sportowych w tym w badmintonie w Gorlicach (2) X Międzynarodowe Sportowe Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych, Radnych i Parlamentarzystów w różnych dyscyplinach sportowych w tym w badmintonie w Gorlicach

Na zdjęciach: Adam Bunio ( Nowa Dęba z lewej) i Paweł Sarek (Kielce z prawej) chwilę po zakończeniu finałowego pojedynku w Gorlicach i Adam Bunio z medalem.