Turniej Piłki Nożnej „Ferie 2020”

przez ADM/I.S.

Turniej Piłki Nożnej „ Ferie 2020”

          15 stycznia w Hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Nowej Dębie odbył się tradycyjny Turniej  Piłki Nożnej „Ferie 2020”.

Drużyny rywalizowały w pięciu rocznikach od 2006 – 2013. Do turnieju zgłosiło się 16 zespołów. Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 900, a zakończyły  około 1500.

Licznie zgromadzeni kibice, zwłaszcza rodzice mogli obserwować zacięte pojedynki w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Występowały drużyny z Nowej Dęby oraz Grębowa. Rozegrano 20 spotkań każde po 12 minut bez zmiany stron.

 Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii otrzymali pamiątkowe medale.

 Prowadzono klasyfikację na Króla Strzelców, Najlepszego Zawodnika i Najlepszego Bramkarza.

Mecze we wszystkich grupach sędziował Wojciech Krzeszewski, Animator Sportu w Samorządowym Ośrodku Sportu
i Rekreacji w Nowej Dębie.

Biuro zawodów prowadzili Iwona Serafin, Adam Bunio, Krystian Rębisz. 

Turniej mógł się odbyć dzięki uprzejmości Dyrektora Zespołu Szkół Nr1.

Dziękujemy zawodnikom, kibicom, rodzicom za udział w turnieju.

Poniżej prezentujemy wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

ROCZNIKI 2006 – 2007

LP OZNACZ.DR. NAZWY  DRUŻYN WYNIK
  1 – 2 STAL NOWA DĘBA I – LECH POZNAŃ 0 : 0
  3 – 1 STAL NOWA DĘBA II – STAL NOWA DĘBA I 0 : 2
  2 – 3 LECH POZNAŃ – STAL NOWA DĘBA II 2 : 1

I miejsce zajęła drużyna  STAL NOWA DĘBA I

II miejsce zajęła drużyna  LECH POZNAŃ

III miejsce zajęła drużyna  STAL NOWA DĘBA II

Najlepszym bramkarzem wybrany został  Kacper Stępień (STAL NOWA DĘBA I)

Najlepszym zawodnikiem wybrany został  Kamil Kuczmarski (LECH POZNAŃ)

Królem strzelców wybrany został  Krystian Babula (STAL NOWA DĘBA I)

ROCZNIKI 2008 – 2009

LP OZNACZ.DR. NAZWY  DRUŻYN WYNIK
1 1 – 2 SP GRĘBÓW – STAL NOWA DĘBA 1 : 2
2 3 – 1 LECH POZNAŃ – SP GRĘBÓW 4 : 0
3 2 – 3 STAL NOWA DĘBA – LECH POZNAŃ 2 : 1

I miejsce zajęła drużyna STAL NOWA DĘBA

II miejsce zajęła drużyna LECH POZNAŃ

III miejsce zajęła drużyna SP GRĘBÓW

Najlepszym bramkarzem wybrany został  Bartosz Więcław (STAL NOWA DĘBA)

Najlepszym zawodnikiem wybrany został  Hubert Barnaś (STAL NOWA DĘBA)

Królem strzelców wybrany został  Brajan Flis (LECH POZNAŃ)

ROCZNIKI 2010 – 2011

LP OZNACZ.DR. NAZWY  DRUŻYN WYNIK
1 A1 – A2 SP GRĘBÓW I – ORLIK NOWA DĘBA I 1 : 0
2 B1 – B2 ORLIK NOWA DĘBA II – SP GRĘBÓW II 4 : 1
3 A1 – A3 SP GRĘBÓW I – LECH POZNAŃ I 0 : 2
4 B3 – B1 LECH POZNAŃ II – ORLIK NOWA DĘBA II 0 : 1
5 A3 – A2 LECH POZNAŃ I – ORLIK NOWA DĘBA I 0 : 1
6 B2 – B3 SP GRĘBÓW II – LECH POZNAŃ II 2 : 0
7 MECZ O III MIEJSCE ORLIK NOWA DĘBA I – SP GRĘBÓW II 1 : 3
8 FINAŁ LECH POZNAŃ I – ORLIK NOWA DĘBA II 3 : 0

I miejsce zajęła drużyna  LECH POZNAŃ

II miejsce zajęła drużyna ORLIK NOWA DĘBA II

III miejsce zajęła drużyna SP GRĘBÓW II

Najlepszym bramkarzem wybrany został  Adam Wilk (SP GRĘBÓW II)

Najlepszym zawodnikiem wybrany został  Brajan Flis (LECH POZNAŃ)

Królem strzelców wybrany został  Paweł Szypuła (ORLIK NOWA DĘBA II)

ROCZNIKI 2012 – 2013

LP OZNACZ.DR. NAZWY  DRUŻYN WYNIK
1 1 – 2 LECH POZNAŃ I – SP GRĘBÓW 0 : 1
2 3 – 4 ORLIK NOWA DĘBA – LECH POZNAŃ II 3 : 1
3 1 – 3 LECH POZNAŃ I – ORLIK NOWA DĘBA 0 : 5
4 4 – 2 LECH POZNAŃ II – SP GRĘBÓW 0 : 5
5 1 – 4 LECH POZNAŃ I – LECH POZNAŃ II 0 : 3
6 2 – 3 SP GRĘBÓW – ORLIK NOWA DĘBA 2 : 0

I miejsce zajęła drużyna  SP GRĘBÓW

II miejsce zajęła drużyna  ORLIK NOWA DĘBA

III miejsce zajęła drużyna  LECH POZNAŃ II