Turniej Miast „Sto Lat Niepodległości,,

W dniu 13 października na krytej pływalni odbyły się Zawody Pływackie-Turniej Miast-,,Sto Lat Niepodległości”.

Uroczystego otwarcia Zawodów Pływackich dokonał Wiesław Ordon Burmistrz Miasta
i Gminy Nowa Dęba.

Udział w zawodach wzięło około 150 uczestników,oprócz zawodników z Nowej Dęby wystartowały zespoły z Jarosławia,Łańcuta i Głogowa Małopolskiego.

Rozgrywane były konkurencje w różnych stylach pływackich.Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. W wyścigu sztafet najlepsze zespoły nagrodzono  pucharami.

Wyniki przedstawiamy poniżej:

Bieg nr 1 grzbiet 25 m dziewczęta   rocznik 2012 i mł

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1        
2 Gręda Agata 2013 Jarosław 2
3 Regiec Emilia 2012 Nowa Dęba 1
4 Bluj Hanna 2013 Jarosław 3
5        
6        

 

Bieg nr 2 grzbiet 25 m chłopcy rocznik 2012 i mł

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1        
2 Krasowski Stanisław 2012 Nowa Dęba 2
3 Kluzowicz Nataniel 2012 Jarosław 3
4 Wiącek Piotr 2012 Nowa Dęba 1
5        
6        

 

 Bieg nr 3 grzbiet 25 m dziewczęta   rocznik 2011

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Gałązka Karolina 2011 Nowa Dęba  
2 Pokrzywa Emilia 2011 Głogów Młp. 1
3 Najman Gabriela 2011 Jarosław  
4 Rozmus Maja 2011 Nowa Dęba 1
5 Kardasińska Wiktoria 2011 Jarosław 3
6 Szczęch Klara 2011 Nowa Dęba  

 

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Daniek Maja 2011 Nowa Dęba  
2 Burdzy Lidia 2011 Nowa Dęba  
3 Majcher Julia 2011 Jarosław  
4 Kosierowska Lena 2011 Nowa Dęba  
5 Bluj Zuzanna 2011 Jarosław 2
6 Surowiec Zofia 2011 Nowa Dęba  

 

 

 

 Bieg nr 4 grzbiet 25 m chłopcy rocznik 2011

seria 1

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1        
2 Piekarz Florian 2011 Nowa Dęba 3
3 Klaczkowski Mikołaj 2011 Głogów Młp.  
4 Kopeć Bartosz 2011 Nowa Dęba 1
5 Ordon Szymon 2011 Nowa Dęba 2
6        

Seria 2

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1        
2 Dobrowolski Jan 2011 Nowa Dęba  
3 Puzio Bartosz 2011 Nowa Dęba  
4 Bednarski Bartłomiej 2011 Nowa Dęba  
5        
6        

 

 

 Bieg nr 5 grzbiet 50 m dziewczęta rocznik 2010

seria 1

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1        
2 Piórek Kalina 2010 Nowa Dęba  
3 Durlak Izabela 2010 Nowa Dęba 1
4 Wiącek Ewa 2010 Nowa Deba 2
5 Tereszkiewicz Maria 2010 Nowa Dęba  
6        

 

Seria  2

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Tereszkiewicz Julia 2010 Nowa Dęba 3
2 Kosior Emilia 2010 Nowa Dęba  
3 Maciąg Emilia 2010 Nowa Dęba  
4 Gołąbek Emilia 2010 Nowa Dęba  
5 Kłek Kinga 2010 Nowa Dęba  
6        

 

 

 

Bieg nr 6 grzbiet 50 m chłopcy rocznik 2010

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Kulig Dawid 2010 Nowa Dęba  
2 Łach Bartosz 2010 Głogów Młp.  
3 Krasowski Jan 2010 Nowa Dęba 1
4 Skomora Julian 2010 Głogów Młp.  
5 Dziuba Oliwier 2010 Nowa Dęba 3
6 Klaczkowski Mikołaj 2010 Głogów Młp. 2

 

 Bieg nr 7 grzbiet 50 m dziewczęta rocznik 20009

 seria1

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Kaptur Gabriela 2009 Nowa Dęba  
2 Kłeczek Julia 2009 Głogów Młp. 2
3 Żabczyńska Zuzanna 2009 Nowa Dęba 1
4 Wysakowska Patrycja 2009 Głogów Młp.  
5 Żak Maja 2009 Nowa Dęba 3
6        

 

Seria 2

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Warchoł Aleksandra 2009 Nowa Dęba  
2 Trzeciak Olga 2009 Nowa Dęba  
3 Ordon Julia 2009 Nowa Dęba  
4 Macielak Wiktoria 2009 Nowa Dęba  
5 Lewicka Emilia 2009 Głogów Młp.  
6        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bieg nr 8 grzbiet 50 m chłopcy rocznik 2009

seria 1

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1        
2 Skiba Bartosz 2009 Nowa Dęba  
3 Strojek Tymoteusz 2009 Głogów Młp. 1
4 Szypuła Mateusz 2009 Nowa Dęba 3
5 Brożyniak Fabian 2009 Jarosław 2
6        

 

seria 2

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Wilk Maksymilian 2009 Nowa Dęba  
2 Kmieć Tomasz 2009 Głogów Młp  
3 Stróż Piotr 2009 Nowa Dęba  
4 Błażej Olaf 2009 Głogów Młp.  
5        
6        

 

 

Bieg nr 9 grzbiet 50 m dziewczęta rocznik 2008

seria 1

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1        
2 Bartyzel Milena 2008 Głogów Młp.  
3 Rogus Sabina 2008 Jarosław 3
4 Stróż Roksana 2008 Nowa Dęba  
5 Kielar Aleksandra 2008 Głogów Młp.  
6        

 

Seria 2

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1        
2 Zięba Aleksandra 2008 Głogów Młp.  
3 Regiec Roksana 2008 Nowa Dęba 2
4 Rębisz Maja 2008 Nowa Dęba 1
5 Dynda Roksana 2008 Głogów Młp.  
6        

 

 

 

 

Bieg nr 10 grzbiet 50 m chłopcy rocznik 2008

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Krzyżanowski Filip 2008 Jarosław  
2 Gajecki Filip 2008 Głogów Młp. 3
3 Kopeć Maciej 2008 Nowa Dęba 2
4 Błajda Aleks 2008 Jarosław 1
5 Żukowski Igor 2008 Głogów Młp.  
6 Buś Mikołaj 2008 Nowa Dęba  

 

 

 Bieg nr 11 grzbiet 50 m dziewczęta rocznik 2007

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1        
2 Niemiec Kinga 2007 Głogów Młp. 3
3 Szwedo Aleksandra 2007 Nowa Dęba  
4 Rygiel Klaudia 2007 Jarosław 1
5 Grzymała- Moszczyńska Karolina 2007 Nowa Dęba 2
6        

 

 Bieg nr 12 grzbiet 50 m chłopcy rocznik 2007

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1        
2 Pierciak Julian 2007 Głogów Młp. 1
3 Kwiecień Aleksander 2007 Łańcut  
4 Baran Maksymilian 2007 Nowa Dęba  
5        
6        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Bieg nr 13 klasyk 50 m dziewczęta rocznik 2010

 seria 1

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1        
2 Jarosz Magdalena 2010 Jarosław  
3 Tereszkiewicz Julia 2010 Nowa Dęba 3
4 Hanejko Anna 2010 Jarosław  
5 Kłębokowska Julia 2010 Nowa Dęba 1
6        

Seria 2

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1        
2 Pryjda Maja 2010 Jarosław  
3 Tereszkiewicz Maria 2010 Nowa Dęba 2
4 Kkiba Aleksandra 2010 Jarosław  
5        
6        

 

Bieg nr 14 klasyk 50 m chłopcy rocznik 2010

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Łach Bartosz 2010 Głogów Młp. 2
2 Dziuba Oliwier 2010 Nowa Dęba  
3 Siwiec Ksawery 2010 Nowa Dęba 1
4 Barnaś Michał 2010 Jarosław  
5 Kulig Dawid 2010 Nowa Dęba  
6 Korzeniowski Miłosz 2010 Głogów Młp. 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Bieg nr 15 klasyk 50 m dziewczęta rocznik 2009

seria 1

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1        
2 Gręda Zuzanna 2009 Jarosław  
3 Kłeczek Julia 2009 Głogów Młp. 3
4 Żabczyńska Zuzanna 2009 Nowa Dęba 1
5 Krzyśko Milena 2009 Głogów Młp.  
6        

 

Seria 2

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1        
2 Warchoł Aleksandra 2009 Nowa Dęba  
3 Kolev Julia 2009 Nowa Dęba  
4 Trzeciak Olga 2009 Nowa Dęba  
5 Żak Maja 2009 Nowa Dęba 2
6        

 Bieg nr 16 klasyk 50 m chłopcy rocznik 2009

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Skiba Bartosz 2009 Nowa Dęba  
2 Flis Marcin 2009 Nowa Dęba 2
3 Szypuła Mateusz 2009 Nowa Dęba 1
4 Stróż Piotr 2009 Nowa Dęba 3
5 Wilk Maksymilian 2009 Nowa Dęba  
6        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Bieg nr 17 klasyk 50 m dziewczęta rocznik 2008

seria1

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Kulig Emilia 2008 Nowa Dęba  
2 Barć Julia 2008 Głogów Młp. 1
3 Stróż Roksana 2008 Nowa Dęba  
4 Żukowska Anna 2008 Głogów Młp.  
5 Zawadzka Iga 2008 Jarosław 2
6        

 

seria2

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1        
2 Korba Weronika 2008 Jarosław  
3 Rydzik Milena 2008 Nowa Dęba  
4 Pastuła Aleksandra 2008 Nowa Dęba 3
5 Pokrzwa Julia 2008 Głogów Młp.  
6        

 

 Bieg nr 18 klasyk 50 m chłopcy rocznik 2008

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Żukowski Igor 2008 Głogów Młp.  
2 Wojtaszek Hubert 2008 Nowa Dęba  
3 Kuroń Gabriel 2008 Głogów Młp. 1
4                Buś Mikołaj 2008 Nowa Dęba  
5 Margieło Borys 2008 Głogów Młp. 3
6 Mendyka Miłosz 2008 Jarosław 2

 

 Bieg nr 19 klasyk 50 m dziewczęta rocznik 2007

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Kulan Amelia 2007 Jarosław 1
2 Dworak Anna 2007 Jarosław 3
3 Szwedo Aleksandra 2007 Nowa Dęba  
4 Niemiec Kinga 2007 Głogów Młp.  
5 Salabura Julia 2007 Jarosław 2
6        

 

 

 

 Bieg nr 20 klasyk 50 m chłopcy rocznik 2007

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Kulesza Szymon 2007 Jarosław 1
2 Stojko Radosław 2007 Łańcut  
3 Piersiak Julian 2007 Głogów Młp. 2
4 Zdeb Patryk 2007 Głogów Młp.  
5 Baran Maksymilian 2007 Nowa Dęba  
6        

 

 Bieg nr 21 dowolny 50 m dziewcząt rocznik 2010

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Kłek Kinga 2010 Nowa Dęba  
2 Wiącek Ewa 2010 Nowa Dęba 2
3 Durlak Izabela 2010 Nowa Dęba 1
4 Kłębokowska Julia 2010 Nowa Dęba 3
5 Maciąg Emilia 2010 Nowa Dęba  
6        

 

 Bieg nr 22 dowolny 50 m chłopców rocznik 2010

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Mazurkiewicz Marcel 2010 Jarosław  
2 Skomora Julian 2010 Głogów Młp.  
3 Krasowski Jan 2010 Nowa Dęba 1
4 Siwiec Ksawery 2010 Nowa Dęba 3
5 Banaś Michał 2010 Jarosław  
6 Klaczkowski Mikołaj 2010 Głogów Młp. 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Bieg nr 23 dowolny 50 m dziewcząt rocznik 2009

seria 1

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Lewicka Emilia 2009 Głogów Młp.  
2 Kaptur Gabriela 2009 Nowa Dęba 2
3 Wysakowska Patrycja 2009 Głogów Młp.  
4 Gręda Zuzanna 2009 Jarosław 1
5 Macielak Wiktoria 2009 Nowa Dęba 3
6        

Seria 2

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1        
2 Ordon Julia 2009 Nowa Dęba  
3        
4 Krzyśko Milena 2009 Głogów Młp.  
5 Kolev Julia 2009 Nowa Dęba  
6        

 

 

 

Bieg nr 24 dowolny 50 m chłopców rocznik 2009

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Błażej Olaf 2009 Głogów Młp.  
2 Kos Dominik 2009 Jarosław  
3 Strojek Tymoteusz 2009 Głogów Młp. 1
4 Flis Marcin 2009 Nowa Dęba 3
5 Brożyniak Fabian 2009 Jarosław 2
6 Kmieć Tomasz 2009 Głogów Młp.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Bieg nr 25 dowolny 50 m dziewcząt rocznik 2008

seria 1

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Bartyzel Milena 2008 Głogów Młp.  
2 Regiec Roksana 2008 Nowa Dęba  
3 Pokrzywa Julia 2008 Głogów Młp.  
4 Dołemska Karolina 2008 Jarosław  
5 Korba Weronika 2008 Jarosław  
6 Kieler Aleksandra 2008 Głogów Młp.  

 

Seria 2

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Rogus Sabina 2008 Jarosław  
2 Dynda Roksana 2008 Głogów Młp.  
3 Zawadzka Iga 2008 Jarosław  
4 Pastuła Aleksandra 2008 Nowa Dęba  
5 Rydzik Milena 2008 Nowa Deba 2
6 Kulig Emilia 2008 Nowa Dęba  

 

 seria 3

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Zięba Aleksandra 2008 Nowa Dęba  
2 Janowska Daria 2008 Jarosław  
3 Barć Julia 2008 Głogów Młp 1
4 Rębisz Maja 2008 Nowa Dęba 3
5 Żukowska Anna 2008 Głogów Młp.  
6        

 

 

 Bieg nr 26 dowolny 50 m chłopców rocznik 2008

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Margieło Borys 2008 Głogów Młp. 3
2 Mendyka Miłosz 2008 Jarosław 2
3 Kuroń Gabriel 2008 Głogów Młp. 1
4 Kopeć Maciej 2008 Nowa Dęba  
5 Gajecki Filip 2008 Głogów Młp.  
6 Wojtaszek Hubert 2008 Nowa Dęba  

 

 

 Bieg nr 27 dowolny 50 m dziewcząt rocznik 2007

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Dworak Anna 2007 Jarosław 1
2 Rygiel Klaudia 2007 Jarosław 2
3 Grzymała- Moszczyńska Karolina 2007 Nowa Dęba  
4 Salabura Julia 2007 Jarosław 3
5 Kulan Amelia 2007 Jarosław  
6        

 

 Bieg nr 28 dowolny 50 m chłopców rocznik 2007

 

  Imię i Nazwisko Rocznik Miasto Miejsce
1 Kwiecień Aleksander 2007 Łańcut 1
2 Zdeb Patryk 2007 Głogów Młp.  
3 Biernacki Kacper 2007  Młp.Głogów  
4 Piersiak Julian 2007 Głogów Młp. 2
5 Stojko Radosław 2007 Łańcut  
6        

 

 

 Bieg nr 29 sztafeta mieszana 4×25 rocznik 2010 i młodsi

 

  Miasto Rocznik Miasto Miejsce
1 Jarosław     1
2 Nowa Dęba     2
3        
4        
5        
6        

 

 Bieg nr 30 sztafeta mieszana 6×25 rocznik 2009-2007

 

  Miasto Rocznik   Miejsce
1 Jarosław     1
2 Głogów Młp.     2
3 Nowa Dęba     3
4        
5        
6        

 

 

Dziękujemy instruktorom,ratownikom i pracownikom  SOSiR  za przygotowanie i obsługę  zawodów pływackich.