Turniej Dzikich Drużyn na Orliku rozegrany

przez ADM/I.S.

W dniu 5 sierpnia 2016 r. na Orliku odbył się Turniej Dzikich Drużyn w piłce nożnej w kategorii szkół podstawowych. Poszczególne drużyny rywalizowały w dwóch przedziałach wiekowych: klasy I-III i klasy IV-VI.

W turnieju szkół podstawowych klas I-III udział wzięły trzy drużyny. Zwyciężyła drużyna FC BARCA. Drugie miejsce zajęła drużyna SOKOŁY, trzecie HELMUTY.
Drużyny nagrodzone zostały medalami, ufundowanymi przez SOSiR Nowa Dęba. Najlepszym zawodnikiem okazał się Krystian Wołosz z drużyny FC BARCA, najlepszym bramkarzem został Dominik Pasek z drużyny SOKOŁY, zaś tytuł króla strzelców zdobył Kamil Borowiec z FC BARCA.

W turnieju szkół podstawowych klas IV-VI udział wzięły trzy drużyny. Zwyciężyła drużyna TACZKI. Drugie miejsce zajęła drużyna FC BORO, trzecie FC BAJERY.
Drużyny nagrodzone zostały medalami, ufundowanymi przez SOSiR Nowa Dęba. Najlepszym zawodnikiem okazał się Fryderyk Ciździel z drużyny FC BORO, najlepszym bramkarzem został Wiktor Płaza z drużyny TACZKI, zaś tytuł króla strzelców zdobył Olaf Solarski z TACZKI.

6 sierpnia odbyła się druga część Turnieju Dzikich Drużyn w kategorii szkół gimnazjalnych. W turnieju uczestniczyło 4 drużyny gimnazjalne. Zwyciężyła drużyna POMPA TEAM. Drugie miejsce zajęła KKS VICTORIA, trzecie TEAM a czwarte GITARY.
Najlepszym zawodnikiem okazał się Luigi D’Apollonio z drużyny KKS VICTORIA.

W tegorocznym Turnieju Dzikich Drużyn uczestniczyło łącznie 102 zawodników.