Sukcesy zawodników sekcji pływackiej Piranie na Turnieju Sześciu Miast w Łańcucie

W sobotę 28 marca 2015 r. zawodnicy sekcji pływackiej Piranie uczestniczyli w Turnieju Sześciu Miast w Łańcucie.

Przypominamy, że w zawodach startują dzieci i młodzież trenujące w klubach sportowych i sekcjach pływackich w: Nowej Dębie, Nowej Sarzynie, Łańcucie, Leżajsku, Głogowie Małopolskim oraz Sokołowie Małopolskim. Do tej pory w styczniu odbyły się zawody w Leżajsku, w lutym w Sokołowie Małopolskim, natomiast w październiku planowane są zawody na krytej pływalni SOSiR w Nowej Dębie.

Nowodębscy pływacy z miesiąca na miesiąc prezentują coraz wyższy poziom. Na zawodach w Łańcucie sekcję pływacką Piranie SOSiR Nowa Dęba reprezentowało 29 zawodników.

Wyniki zawodów:

Miejsca Medalowe sztafet:

Medal srebrny na dystansie 6 x 25 m kraulem sztafeta 2002-2005 chłopców, w składzie:  Naróg Nikodem, Puzio Michał, Durlak Szymon, Koblak Bartek, Maguder Hubert, Sandelewski Kacper.

Medal brązowy na dystansie   6 x 25 m kraulem sztafeta 2002-2005 dziewcząt, w składzie:  Kopeć Urszula, Siwiec Daria, Janusz Agnieszka,   Byczek Martyna, Siekierka Sabina, Wolwowicz Maria.

Medal srebrny na dystansie 4 x 25 m stylem dowolnym sztafeta 2006 i młodsi chłopców, w składzie: Stępień Patryk, Dziuba Kamil, Siwiec Maksym.

Piranie  przywiozły ponadto 33 medale (11 złotych, 7 srebrnych, 15 brązowych).  z konkurencji indywidualnych na dystansie 25 i 50 m stylem klasycznym, kraulem, stylem dowolnym oraz grzbietowym.

Naróg Nikodem: 100 m KR złoto, 50 m GR srebro
Puzio Michał: 50 m KL złoto, 50m KR złoto
Durlak Szymon: 50 m GR złoto, 50 m KR srebro
Kopeć Urszula;: 50 m KR złoto, 50 m GR brąz
Janusz Agnieszka: 50 m KL złoto, 50 m KR brąz
Siwiec Daria: 50 m GR złoto, 50 m KL brąz
Maguder Hubert: 50 m KR złoto, 25 m KL srebro
Siekierka Sabina: 50 m KR brąz, 50 m GR brąz
Wiśniewski Maciej: 25 m GR srebro, 25 m GR brąz
Urban Bartosz: 25 m GR brąz, 25 m KR brąz
Kopeć Wojciech: 25 m KR brąz, 25 m KL brąz
Franuszkiewicz Kinga: 25 m KL srebro, 25m GR brąz
Babula Mateusz: 50 m GR złoto
Kolev Amelia: 50 m KL brąz
Stępień Patryk: 25 m KL złoto, 25 m GR brąz
Dziuba Kamil: 25 m KR srebro, 25 m KL brąz
Chuchla Natalia: 25 m KL złoto
Siwiec Maksym: 25 m GR srebro