Stypendia i nagrody sportowe 2020 r.

W dniu  3 marca 2020r. w Sali Kameralnej Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie o godz. 17.00 odbyło się  uroczyste wręczenie nagród i stypendiów sportowych za osiągnięte wyniki sportowe w 2019 r. Swoją obecnością zaszczycili nas zawodnicy wraz z rodzicami oraz trenerami. Spośród zaproszonych gości przybyli: Wiesław Ordon – Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba, Damian Diektiarenko – Przewodniczący Rady Miejskiej, Łukasz Serafin – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Hubert Kopeć – Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu Rady Miejskiej, Aleksander Mokrzycki –  Prezes MKS ”STAL” Nowa Dęba, Stanisław Pręga – Prezes PZW Koło nr 12 w Nowej Dębie, Urszula Nowak –Trenerka Klubu Piłki Siatkowej w Nowej Dębie. Za osiągnięte wysokie wyniki sportowe w 2019 roku Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba po zasięgnięciu opinii właściwej Komisji Rady Miejskiej  Zarządzeniem nr 287/2020 z dnia 25 lutego 2020 roku przyznał 9 stypendiów sportowych, 29 nagród sportowych oraz 7 nagród dla trenerów.

Wśród laureatów znaleźli się :

Trenerzy:

Adam Bunio i Patryk Kopeć (sekcja badmintona MKS „STAL” Nowa Dęba), Dariusz Żak i Julian Zięba (sekcja lekkiej atletyki MKS „STAL” Nowa Dęba), Hubert Krasowski i Piotr Socha (sekcja pływacka PIRANIE SOSiR Nowa Dęba), Mariusz Chwałek (Koło nr 12 Polskiego Związku Wędkarskiego w Nowej Dębie).

Zawodnicy, którzy otrzymali nagrody finansowe:

Maja Bogdan,  Amelia Cioch, Marlena Jachyra, Marlena Jadach, Nel Lis, Oliwia Mazurek, Anna Przybyło, Maja Rębisz,

Julia Szpala, Mateusz Szypuła, Kinga Wit ( Klub Piłki Siatkowej w Nowej Dębie),

Karolina Byczek, Marcin Flis, Maciej Kopeć, Urszula Kopeć, Jan Krasowski, Hubert Maguder, Nikodem Naróg, Aleksandra Pastuła,  Michał Puzio, Ksawery Siwiec, ( sekcja pływacka PIRANIE SOSiR Nowa Dęba),

Emilia Jaskot, Mariola Majowicz, Zuzanna Milczanowska, Jan Mokrzycki, ( sekcja lekkiej atletyki MKS „STAL” Nowa Dęba),

Szymon Malik, Karol Wąsik, Krystian Wąsik, ( sekcja badmintona MKS „STAL” Nowa Dęba),

Tymoteusz Plaskota (Koło nr 12 Polskiego Związku Wędkarskiego w Nowej Dębie)

Zawodnicy, którzy otrzymali nagrody stypendialne:

Kacper Gołąbek, Victoria Puk, Agata Puzio, Karolina Smolarczyk, Gabriela Urbańska, (sekcja lekkiej atletyki MKS „STAL” Nowa Dęba)

Rafał lejko, Tymoteusz Malik, Beata Mycek, (sekcja badmintona MKS „STAL” Nowa Dęba),

Rafał Kopeć ( zawodnik boksu Klubu Sportowego Garda Nowa Dęba)

Wszystkim nagrodzonym składamy szczere gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.