Nabór do sekcji pływackiej ” Piranie” 2020/2021

SEKCJA PŁYWACKA „ Piranie” nabór na rok 2020/2021

Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie informuje o nowym naborze do sekcji pływackiej Piranie na rok 2020/2021.

Treningi zaczną się od 7 września 2020r.

Dzieci z rocznika 2013 , które zaczęły treningi  w zeszłym roku nadal będą je kontynuować w grupie u Pana Piotra Sochy. W dniu 5 września o godzinie 13:00 Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie ogłasza nabór dzieci rocznika 2013 do Sekcji pływackiej PIRANIE SOSiR Nowa Dęba.

Minimalne wymagania: umiejętność przepłynięcia dystansu 25 m stylem grzbietowym bez deski oraz swobodne poruszanie się w głębokiej wodzie , brak bojaźni przed wodą.

Pływanie to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim jedna z najbardziej ogólnorozwojowych, wszechstronnych i bezpiecznych dyscyplin  sportowych. W krótkim czasie poprawia kondycję, ogólny stan zdrowia, pozytywnie wpływa na wzrost i dojrzewanie. Opanowanie umiejętności pływackich pozostaje na całe życie, nawet przy braku systematycznego pływania. Raz wyuczona umiejętność poruszania się  w wodzie nigdy nie zanika. Sekcja zapewnia regularne treningi, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę oraz starty w zawodach pływackich.

Do naboru ( w przypadku wolnych miejsc ) mogą być zakwalifikowane dzieci z rocznika 2012, jak również dzieci młodsze spełniające kryteria.

Prowadzącym grupę będzie Hubert Krasowski tel. 660 677 987

W dniu naboru odbędzie się krótki sprawdzian umiejętności, a treningi rozpoczną się od wtorku 7 września zgodnie z grafikiem sekcji na naszej stronie internetowej w zakładce PIRANIE.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.