Liga Sześciu Miast w Nowej Dębie – medalowy REKORD Piranii SOSiR Nowa Dęba

W dniu 14 maja nowodębska pływalnia była areną zmagań pływaków w zawodach z cyklu Liga Sześciu Miast.  Zawodnicy trenujący w sekcji Piranie SOSiR Nowa Dęba na ,, własnym podwórku’’ nie dali szans zespołom z Leżajska , Łańcuta oraz z Głogowa Małopolskiego osiągając najlepszy w historii tych zmagań wynik medalowy jednego zespołu. Nasze Piranie stawały na podium dla zwycięzców 60 razy!!! A w 6 wyścigach sztafetowych piranie odniosły 5 zwycięstw i jedno 3 miejsce. Nasz worek z medalami prezentował się imponująco, a znalazło się w nim: 22 złotych, 22 srebrnych oraz 16 brązowych medali. Ciężka praca na treningach po raz kolejny przełożyła się na ogromny sukces całej naszej sekcji, a uśmiechnięte i często wzruszone twarze młodych zawodników jak i ich rodziców są dla nas dowodem podążania we właściwym kierunku i również nam jako trenerom sprawiają wielką radość. Obecnie w sekcji trenuje blisko 80 zawodników, a na wrzesień tego roku planowany jest nabór kolejnego rocznika. Bardzo cieszy nas fakt, że tak wiele dzieci zaczyna uprawiać tę wspaniałą dyscyplinę sportu.

Wielkie brawa dla wszystkich Piranii reprezentujących nasze miasto!!!

Szczegółowe wyniki zawodów:

25 m stylem dowolnym dziewcząt

kat. 2008 i młodsi

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Aleksandra Pańczak Leżajsk 23.31
2 Alicja Kuźniar Łańcut 24.79
3 Maja Rębisz Nowa Dęba 25.32

 

25 m stylem dowolnym chłopców

kat. 2008 i młodsi

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Adam Grabarz Leżajsk 22.10
2 Kacper Wojtusik Głogów Młp. 23.85
3 Nikodem Kociołek Leżajsk 23.97
4 Borys Margieło Głogów Młp. 24.32
5 Tymoteusz Strojek Głogów Młp. 25.16
6 Maciej Kopeć Nowa Dęba 27.22
7 Hubert Wojtaszek Nowa Dęba 29.84

 

25 m stylem dowolnym dziewcząt

kat. 2007

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Gabriela Dolecka Leżajsk 18.89
2 Wiktoria Kulbida Głogów Młp. 20.09
3 Julia Fudali Głogów Młp. 23.32

 

25 m stylem dowolnym chłopców

kat. 2007

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Oskar Majder Leżajsk 20.79
2 Filip Szubart Głogów Młp. 21.12
3 Patryk Zdeb Głogów Młp. 21.83

 

25 m stylem klasycznym dziewcząt

kat. 2008 i młodsi

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Maja Rębisz Nowa Dęba 34.87
2 Milena Rydzik Nowa Dęba 47.18

 

25 m stylem klasycznym chłopców

kat. 2008 i młodsi

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Gabriel Kuroń Głogów Młp. 30.54
2 Adam Lewandowski Nowa Dęba 33.88
3 Borys Magierło Głogów Młp. 34.14
4 Wiktor Siużdak Leżajsk 35.00

 

25 m stylem klasycznym dziewcząt

kat. 2007

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Gabriela Dolecka Leżajsk 27.81
2 Magdalena Steczkiewicz Nowa Dęba 39.50
3 Karolina Grzymała-Moszczyńska Nowa Dęba 41.15
4 Aleksandra Szwedo Nowa Dęba 42.75

 

25 m stylem klasycznym chłopców

kat. 2007

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Maksymilian Baran Nowa Dęba 33.53
2 Filip Szubart Głogów Młp. 34.00
3 Mikołaj Simonowicz Nowa Dęba 37.29

 

25 m stylem grzbietowym dziewcząt

kat. 2008 i młodsi

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Aleksandra Pańczak Leżajsk 23.27
2 Milena Rydzik Nowa Dęba 27.94
3 Alicja Kuźniar Łańcut 29.93
4 Milena Krzyśko Głogów Młp. 30.31
5 Emilia Lewicka Głogów Młp. 33.81

 

25 m stylem grzbietowym chłopców

kat. 2008 i młodsi

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Adam Grabarz Leżajsk 23.80
2 Tymoteusz Strojek Głogów Młp. 24.73
3 Kacper Wojtusik Głogów Młp. 24.89
4 Maciej Kopeć Nowa Dęba 25.14
5 Gabriel Kuroń Głogów Młp. 25.78
6 Nikodem Kociołek Leżajsk 26.84
7 Mikołaj Buś Nowa Dęba 29.59
8 Wiktor Siuzdak Leżajsk 29.76
9 Hubert Wojtaszek Nowa Dęba 31.89
10 Adam Lewandowski Nowa Dęba 32.77

 

50 m stylem grzbietowym dziewcząt

kat.2007

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Wiktoria Kulbida Głogów Młp. 47.70
2 Julia Fudali Głogów Młp. 1:01.05
3 Aleksandra Szwedo Nowa Dęba 1:03:40
4 Julia Szpala Nowa Dęba 1:05:27
5 Magdalena Steczkiewicz Nowa Dęba 1:07:28
6 Karolina Grzymała-Moszczyńska Nowa Dęba 1:08:12
7 Jagoda Serafin Nowa Dęba 1:08:33
8 Magdalena Michałuszko Nowa Dęba 1:09:37
9 Aleksandra Działowska Nowa Dęba 1:14:05
10 Magdalena Żmuda Nowa Dęba 1:15:20
11 Lena Wójtowicz Nowa Dęba 1:24:02

 

50 m stylem grzbietowym chłopców

kat.2007

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Oskar Majder Leżajsk 54.60
2 Patryk Zdeb Głogów Młp. 55.59
3 Mikołaj Simonowicz Nowa Dęba 1:01:96
4 Maksymilian Baran Nowa Dęba 1:02:93
5 Adrian Bałdys Nowa Dęba 1:13:85

 

50 m stylem dowolnym dziewcząt

kat.2006

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Julia Cyran Łańcut 39.79
2 Natalia Chuchla Nowa Dęba 41.19
3 Julia Kita Głogów Młp. 47.77
4 Emilia Siuzdak Leżajsk 48.17
5 Eliza Rząsa Nowa Dęba 49.79
6 Klaudia Niemczyk Leżajsk 57.16
7 Dobrawa Zabrocka Łańcut 57.66
8 Julia Wilk Głogów Młp. 58.82

 

50 m stylem dowolnym chłopców

kat. 2006

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Maciej Dynowiec Leżajsk 38.68
2 Konrad Homel Leżajsk 39.50
3 Kamil Dzióba Nowa Dęba 40.83
4 Maksym Siwiec Nowa Dęba 41.76
5 Patryk Stępień Nowa Dęba 41.83
6 Bartosz Siciak Głogów. Młp 42.00
7 Krystian Jurek Łańcut 45.25
8 Hubert Kuźmiński Nowa Dęba 47.34
9 Michał Streb Nowa Dęba 53.19

 

50 m stylem dowolnym dziewcząt

kat.2005

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Szczudło Gabriela Głogów Młp. 34.62
2 Karolina Byczek Nowa Dęba 35.62
3 Martyna Sroczyk Łańcut 38.17
4 Magdalena Motor Leżajsk 38.46
5 Julia Jadach Nowa Dęba 38.62

 

50 m stylem dowolnym chłopców

kat. 2005

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Bartłomiej Ner Leżajsk 36.18
2 Hubert Maguder Nowa Dęba 36.54
3 Maksymilian Rzepko Leżajsk 36.94
4 Wojciech Kopeć Nowa Dęba 37.08
5 Maciej Wiśniewski Nowa Dęba 39.07
6 Michał Hałas Leżajsk 40.76
7 Mikołaj Płowy Łańcut 43.71
8 Maciej Mierzwa Głogów Młp. 43.72
9 Hubert Radziwiński Głogów Młp. 46.52
10 Jakub Mazur Łańcut 47.08
11 Filip Gawron Łańcut 55.49

 

50 m stylem klasycznym dziewcząt

kat.2006

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Natalia Chuchla Nowa Dęba 50.49
2 Elizas Rząsa Nowa Dęba 1:01.57
3 Julia Kozak Łańcut 1:01.91
4 Alicja Kostek Leżajsk 1:09:03
5 Emilia Siuzdak Leżajsk 1:12:09
6 Dobrawa Zabrocka Łańcut 1:15:21

 

50 m stylem klasycznym chłopcy

kat.2006

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Patryk Stępień Nowa Dęba 52.26
2 Maksym Siwiec Nowa Deba 52.50
3 Bartosz Siciarz Głogów Młp. 53.99
4 Hubert Kuźmiński Nowa Dęba 54.79
5 Krystian Jurek Łańcut 57.80
6 Patryk Jaworski Głogów Młp. 1:02.06
7 Bartosz Borowiec Nowa Dęba 1:15.81

 

50 m stylem klasycznym  dziewcząt

kat.2005

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Kinga Franuszkiewicz Nowa Dęba 49.50
2 Magdalena Motor Leżajsk 50.05
3 Weronika Fołta Łańcut 58.09
4 Nikola Wrona  Łańcut 58.89
5 Julia Chmielowiec Nowa Dęba 1:06:59

 

50 m stylem klasycznym chłopców

kat.2005

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Hubert Maguder Nowa Dęba 43.90
2 Bartłomiej Ner Leżajsk 48.41
3 Jakub Tomczyk Nowa Dęba 54.05
4 Filip Gawron Łańcut 57.03
5 Jakub Bartków Łańcut 1:02.01
6 Jakub Mazur Łańcut 1:02.05
7 Wiktor Baran Łańcut 1:05.95
8 Michał Blichaż Nowa Dęba 1:09.00

 

50 m stylem grzbietowym dziewcząt

kat.2006

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Julia Cyran Łańcut 46.15
2 Julia Kozak Łańcut 53.85
3 Julia Kita Głogów Młp. 54.41
4 Julia Wilk Głogów Młp. 1:06.37

 

50 m stylem grzbietowym chłopców

kat.2006

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Kamil Dzióba Nowa Dęba 46.08
2 Konrad Homel Leżajsk 50.56
3 Michał Streb Nowa Dęba 56.82
4 Igor Wójtowicz Nowa Dęba 1:01.85
5 Bartosz Borowiec Nowa Dęba 1:03.19
6 Patryk Jaworski Głogów Młp. 1:03.55

 

50 m stylem grzbietowym dziewcząt

kat.2005

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Gabriela Szczudło Głogów Młp. 39.94
2 Karolina Byczek Nowa Dęba 42.04
3 Julia Jadach Nowa Dęba 43.12
4 Kinga Franuszkiewicz Nowa Dęba 50.19
5 Julia Chmielowiec Nowa Dęba 1:06:32

 

50 m stylem grzbietowym chłopców

kat.2005

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Maksymilian Rzepko Leżajsk 42.91
2 Maciej Wiśniewski Nowa Dęba 44.05
3 Hubert Radziwiński Głogów Młp. 46.49
4 Maciej Kopeć Nowa Dęba 47.30
5 Jakub Tomczyk Nowa Dęba 47.96
6 Wiktor Baran Łańcut 1:04:26
7 Michał Blichaż Nowa Dęba 1:05:33
8 Maciej Mierzwa Głogów Młp. 1:07.43

 

sztafeta mieszana 6 x 25m stylem dowolnym

kat.2007 i młodsi

 

Miejsce Miasto Czas
1 OLIMP  Leżajsk 2:17:18
2 UKS „ IKAR” Głogów Młp. 2:24.06
3 Piranie SOSiR Nowa Dęba 3:02.28

 

sztafeta mieszana 4 x 25m stylem dowolnym

kat.2006

 

Miejsce Miasto Czas
1 Piranie SOSiR Nowa Dęba 1:19.57
2 UKS „ IKAR” Głogów MŁP. 1:22.75
3 OLIMP  Leżajsk 1:22.99
4 Łańcut 1:27.56

 

50 m stylem dowolnym dziewcząt

kat.2004

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Adrianna Dolecka Leżajsk 37.02
2 Weronika Musiał Głogów Młp. 37.86
3 Zuzanna Szczęch Łańcut 40.14
4 Magdalena Kobylarz Nowa Dęba 41.28

 

50 m stylem dowolnym chłopców

kat.2004

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Szymon Siuzdak Leżajsk 34.00
2 Mikołaj Bieniek Nowa Dęba 35.79
3 Kacper Panek Łańcut 36.28
4 Mateusz Babula Nowa Dęba 37.86
5 Adrian Dynda Głogów Młp. 44.15
6 Marcin Wojtusik Głogów Młp. 54.19

 

50 m stylem dowolnym dziewcząt

kat.2003

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Urszula Kopeć Nowa Dęba 32.52
2 Agnieszka Janusz Nowa Dęba 34.77
3 Gabriela Rogalska Łańcut 39.05
4 Karina Kielar Łańcut 39.64
5 Julia Bar Łańcut 43.52

 

50 m stylem dowolnym chłopców

kat.2003

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Szymon Durlak Nowa Dęba 29.77
2 Kacper Cieślachowski Łańcut 36.49
3 Dariusz Szypuła Nowa Dęba 37.07
4 Tomasz Bierawski Łańcut 38.59
5 Hubert Młynarski Głogów Młp. 42.90

 

100 m stylem dowolnym dziewcząt

kat. Gimnazjum

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Klaudia Szypuła Nowa Dęba 1:12.53
2 Anna Flis Nowa Dęba 1:23.15

 

100 m stylem dowolnym chłopców

kat. Gimnazjum

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Dawid Maguder Nowa Dęba 1:00.67
2 Nikodem Naróg Nowa Dęba 1:03.31
3 Piotr Nowak Nowa Dęba 1:07.88
4 Hubert Wojtusik Głogów Młp. 1:08.92
5 Kacper Hadała Łańcut 1:11.17
6 Kacper Puzio Nowa Dęba 1:11.18
7 Sebastian Ziemba Głogów Młp. 1:15.04
8 Leon Winiarski Głogów Młp. 1:16.13
9 Filip Serafin Nowa Dęba 1:23.24

 

50 m stylem klasycznym dziewcząt

kat.2004

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Amelia Kolev Nowa Dęba 49.15

 

50 m stylem klasycznym chłopców

kat.2004

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Jakub Borowiecki Nowa Dęba 43.01

 

50 m stylem klasycznym dziewcząt

kat.2003

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Agnieszka Janusz Nowa Dęba 43.81
2 Daria Siwiec Nowa Dęba 45.31
3 Monika Kuźniar Łańcut 45.46
4 Julia Bar Łańcut 48.20
5 Karina Kielar Łańcut 51.15

 

50 m stylem klasycznym chłopców

kat.2003

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Kacper Dubiel Łańcut 46.72
2 Karol Szypuła Nowa Dęba 48.19
3 Kacper Cieślachowski Łańcut 49.45
4 Tomasz Bierawski Łańcut 50.51
5 Hubert Młynarski Głogów Młp. 53.32

 

100 m stylem zmiennym dziewcząt

kat. Gimnazjum

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Barbara Fajger Łańcut 1:23.26
2 Klaudia Szypuła Nowa Dęba 1:23.33
3 Anna Flis Nowa Dęba 1:36.72

 

100 m stylem zmiennym chłopców

kat. Gimnazjum

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Dawid Maguder Nowa Dęba 1:09.23
2 Nikodem Naróg Nowa Dęba 1:19.49
3 Piotr Nowak Nowa Dęba 1:23.32
4 Kacper Puzio Nowa Dęba 1:25.68
5 Hubert Wojtusik Głogów Młp. 1:26.81
6 Leon Winiarski Głogów Młp. 1:27.49
7 Sebastian Ziemba Głogów Młp. 1:27.93
8 Filip Serafin Nowa Dęba 1:33.55

 

50 m stylem grzbietowym dziewcząt

kat. 2004

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Weronika Musiał Głogów Młp. 42.83
2 Adrianna Dolecka Leżajsk 45.17
3 Zuzanna Szczęch Łańcut 47.36
4 Amelia Kolev Nowa Dęba 47.73
5 Magdalena Kobylaż Nowa Dęba 48.78

 

50 m stylem grzbietowym chłopców

kat. 2004

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Jakub Borowiecki Nowa Dęba 39.41
2 Mikołaj Bieniek Nowa Dęba 40.36
3 Mateusz Babula Nowa Dęba 44.16
4 Szymon Siuzdak Leżajsk 44.20
5 Marcin Wojtusik Głogów Młp. 45.98
6 Kacper Panek Łańcut 47.01
7 Adrian Dynda Głogów Młp. 52.55

 

50 m stylem grzbietowym dziewcząt

kat. 2003

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Urszula Kopeć Nowa Dęba 38.80
2 Daria Siwiec Nowa Dęba 40.82
3 Gabriela Rogalska Łańcut 42.85

 

50 m stylem grzbietowym chłopców

kat. 2003

 

Miejsce Imię i Nazwisko Miasto Czas
1 Szymon Durlak Nowa Dęba 35.72
2 Dariusz Szypuła Nowa Dęba 41.39
3 Karol Szypuła Nowa Dęba 43.01

 

sztafeta mieszana – 4 x 50m stylem zmiennym

kat. Gimnazjum

 

Miejsce miasto Czas
1 Piranie SOSiR Nowa Dęba 2:20.00
2 UKS „IKAR” Głogów  Młp. 2:32.86

 

sztafeta 6 x 25m stylem dowolnym dziewcząt

kat.2003-2005

 

Miejsce miasto Czas
1 Piranie SOSiR Nowa Dęba 1:42.54
2 Łańcut 1:48.55

 

sztafeta 6 x 25m stylem dowolnym chłopców

kat.2003-2005

 

Miejsce miasto Czas
1 Piranie SOSiR Nowa Dęba 1:37.87
2 Łańcut 1:42.30
3 OLIMP Leżajsk 1:43.24
4 UKS „IKAR” Głogów  Młp. 1:55.41

Już w najbliższą sobotę Piranie SOSiR Nowa Dęba z rocznika 2006 i 2005 wystąpią w Stalowej Woli w zawodach Ogólnopolskiej Ligii Dzieci więc już teraz mocno ściskamy za nich kciuki, a dla starszych roczników zbliża się najważniejsza impreza pierwszego półrocza jaką są Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, które odbędą się na basenie pięćdziesięciometrowym w Dębicy 11-12 czerwca.

 

Hubert Krasowski

trener sekcji pływackiej Piranie SOSiR Nowa Dęba

IMG_7137 IMG_7160 IMG_7105 IMG_7068 IMG_7073 IMG_7054 IMG_7040 IMG_6985 IMG_6966 IMG_6940 IMG_6941